چهارشنبه , ۳ مرداد ۱۴۰۳
تصویر فعالیت پژوهشی بدون حضور در شرکت نگرش اندیشمندان پیشرو

فعالیت پژوهشی بدون حضور

فعالیت پژوهشی بدون حضور در شرکت نگرش اندیشمندان پیشرو (سهامی خاص)

شرکت نگرش اندیشمندان پیشرو (سهامی خاص) با هدف جذب حداکثری نخبگان از سرتاسر جهان، پیش نیاز های آن را فراهم کرده است.

امروزه شرکت های بزرگ جهان تقسیم کار بسیار گسترده ای دارند. مثلا ممکن است پایگاه یک شرکت در ایالات متحده آمریکا باشد، بخش اجرائی آن در هندوستان باشد، بخش تولید آن در چین باشد، و بخش فروش آن در کشور دیگری فعالیت کند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی مرز و حضور کم معنا تر شده است، همان طور که ما دیگر برای پرداخت یک قبض برق ساعت ها در بانک منتظر نمی مانیم، خیلی از کارها هم همزمان که نیاز به تخصص ما دارد نیاز به حضور ما در سازمان مربوطه ندارد.

هر قدر ما از تکنولوژی مثبت تر استفاده کنیم می توانیم در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنیم. سال ها پیش یک استاد اگر در حوضه پژوهش قصد فعالیت داشت بایستی در سازمان مربوطه برای هر کار کوچک و بزرگی حضور به عمل می آورد که این کار باعث اتلاف وقت با ارزش وی می شد. این موارد امروزه با پیشرفت تکنولوژی بر طرف شده است، و هر مقدار سازمان ها دانش بیشتری به توانایی های روز داشته باشند می توانند شرایط آسوده تری را برای تمام همکاران خود در سطوح مختلف ایجاد کنند.

شرکت نگرش اندیشمندان پیشرو (سهامی خاص) با تکیه بر همکاران نخبه خود در بخش های مختلف از جمله بخش انفورماتیک، به آخرین امکانات تکنولوژی آگاه بوده و قصد دارد سهولت همکاری با دانشمندان مختلف را در گرداگرد جهان فراهم کند. اندیشمندان مختلف برای همکاری با ما نیاز نیست در محیط شرکت حضور به عمل آورند و زمان با ارزش خود را در ترافیک و یا سفرهای بیرون شهری و… از بین ببرند. ما شرایطی را فراهم خواهیم کرد که شما در هر جای جهان که هستید، با حداقل زمان روزانه در حتی محیط منزل خود، بتوانید فعالیت پژوهشی خود را تا میزان بسیار زیادی افزایش دهید.

اگر به دنبال آن هستید که با صرف حداقل زمان در روز و یا در هفته، فعالیت پژوهشی و سوابق پژوهشی خود را به نحوی قابل توجه ارتقا دهید بدون اینکه در برنامه های کاری روزانه هم اکنون شما اختلالی به وجود آید، اگر به دنبال آن هستید که سازمانی را بیابید که تمام پیش نیاز ها و نیاز های فعالیت های پژوهشی را از هر جهت به صورت عرضی آگاه باشد و با حداکثر انرژی، دانش، و قدرت تمام نیاز ها را فراهم کند بدون اینکه از شما زمان و هزینه ای صرف کند، و به صورت کلی اگر به دنبال ارتقا فعالیت های پژوهشی بدون حضور فیزیکی خود در سازمان منظمی هستید، به ما اعتماد کنید. ما در شرکت نگرش اندیشمندان پیشرو (سهامی خاص) به شما اطمینان می دهیم نهایت تلاش خود را کنیم که پایبند تر به اصول و منظم تر از آنی باشیم که حتی آن را ادعا می کنیم…